Dujinis šildymas

Dujinis šildymas

Namų šildymui, karšto vandens ruošimui, kavinėms, įmonėms, žemės ūkiui
Dujinis šildymas yra visame pasaulyje populiari, šiuolaikiška ir išmani dujų sistema, skirta individualių namų šildymui, karšto vandens ruošimui, kavinėms, įmonėms, žemės ūkiui. Nesudėtinga, greitai sumontuojama ir minimaliai priežiūros reikalaujanti dujų sistema – puiki alternatyva atgyvenusiems šildymo metodams: malkoms, anglims. Tai puikiai tinka tiek grindinio šildymo sistemoms, tiek sistemoms su radiatoriais, nes gali palaikyti ir aukštesnę temperatūrą.

Koks yra dujų sistemos veikimo principas?
Prie namo sumontuojama dujų balionų spinta su visa įranga ir pajungiama prie dujų katilo. Spintoje esantys dujų balionai žarnomis ir kolektoriais sujungiami į dvi grupes (po 2, 3, 4 ... balionus). Visi balionai atsukami ir paleidžiamos dujos. Pirmiausia naudoja dujas iš vienos grupės balionų, o kai jos pasibaigia, tai automatiškai (automatinis dujų perjungėjas GOK) dujos perjungiamos į kitą balionų grupę. Sistema veikia be jokio sustojimo. Apie vienos balionų pusės pasibaigimą mus informuoja skaitiklio programa, kad klientas jau sunaudojo atitinkamą kiekį dujų (1m³ dujų sveria 2.15kg. Pagal tai programoje nustatome kiekvieno kliento turimų balionų kiekį m³). Mūsų darbuotojai atvažiuoja ir pakeičia tuščius dujų balionus pilnais. Sąskaita už išnaudotas dujas m³ per mėnesį išrašoma kiekvieno mėnesio pabaigoje ir atsiunčiama klientui į el. paštą.
Dujinis šildymas

Dujinis šildymas

Jeigu svajojate apie jaukius, maloniai šiltus namus, namų dujinis šildymas yra efektyvus, ekonomiškas ir visada pasiteisinantis sprendimas. Tai inovatyvi technologija, kurią galima pritaikyti iš esmės kiekvienam būstui: tiek naujam butui ar namui, tiek atnaujinant senos statybos, prasčiau apšiltintą būstą.

Kalbant apie dujinį šildymą namuose, dažnai sulaukiame klientų klausimo dėl saugumo. Užtikriname, kad visais atvejais tai saugus pasirinkimas. Dujų balionai stovi lauke, todėl garantuojamas geras vėdinimas, kenksmingi dujų garai negali pasklisti patalpoje.

Kalbant apie dujinį šildymą, verta paminėti ir estetiką – lauke montuojama dujų skydinė yra kompaktiška, sunkiai pastebima, todėl nekrenta į akis ir vizualiai nedarko būsto architektūros.

UAB „Dzūkijos dujos” savo klientams teikia kokybiškas paslaugas: dujų sistemą montuoja patyrę meistrai, naudojama aukštos kokybės technika, todėl užtikrinami geriausi rezultatai.
Dujinis šildymas

Dujinio šildymo galimybės

Jeigu šalia sklypo nėra įrengta dujų tinklų, rekomenduojama alternatyva – dujinis šildymas balionais. Šis metodas yra saugus, puikiai tinka būsto apšildymui, nes propano dujomis užpildyti balionai stovi lauke, specialioje spintoje (gali būti įrengta prie bet kurio pastato).

Kadangi dujos tiekiamos ne vamzdynais, šis metodas dar žinomas kaip autonominis dujinis šildymas – visiškai nepriklausomas būdas šildytis. Šildymą reguliuojate tik Jūs, pagal savo individualius poreikius!
Dujinis šildymas

Išmanus temperatūros valdymas

UAB „Dzūkijos dujos” savo klientams siūlo inovatyvius techninius sprendimus: nuo energiją taupančios technologijos iki patogaus dujų katilo valdymo Jūsų mobiliuoju telefonu. Susieję katilą su savo išmaniuoju telefonu, galite stebėti katilo būklę ir valdyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte: namuose, darbe ar kelionėje.

Rūpinamės ne tik dujinio šildymo sistemų montavimu, bet ir jų priežiūra, balionų patikra, pildymu, keitimu, todėl kilus bet kokiems klausimams, kviečiame kreiptis į mūsų specialistus. UAB „Dzūkijos dujos” – tai laiko patikrintas, patikimas Jūsų partneris ieškant geriausio šildymo sprendimo. Kviečiame įsitikinti dujinio šildymo privalumais: Jūsų laukia minimali priežiūra, pastovi šiluma, patogus temperatūros valdymas telefonu, žema dujinio šildymo kaina ir komfortas be jokių papildomų rūpesčių!
Dažnai užduodami klausimai
 • 1. Kokie pagrindiniai dujinio šildymo privalumai?

  Ši šildymo technologija išsiskiria eile privalumų. Vienas didžiausių dujinio šildymo pliusų yra tylus veikimas ir ekonomiškumas (apmokėjimas už dujas pagal skaitiklio parodymus už m³, o ne už balionų kiekį). Dujinį šildymą paprasta įsirengti, jam nereikalingas galingas elektros įvadas. Taip pat verta paminėti, kad šildymas dujomis yra saugus, švarus (nelieka jokių šiukšlių, kaip kūrenant malkomis).

 • 2. Ar dujinį šildymą sunku reguliuoti ir prižiūrėti?

  Tikrai ne! Tai patogus būdas, kuris nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jus džiugins pastovi, lengvai reguliuojama šiluma – galėsite palaikyti tiek žemą, tiek ir aukštą temperatūra.

 • 3. Kokiam šildymo metodui tinkamiausios dujos?

  Dujinis šildymas yra gana universalus. Jis puikiai tinka tiek grindiniam, tiek radiatoriniam šildymui.

 • 4. Kiek kainuoja dujinis šildymas?

  Vienodo atsakymo nėra: galutinė kaina priklauso nuo individualių veiksnių, tačiau dujinio namo šildymo kaina prasideda nuo 1850 eurų.

 • 5. Ar dujinis šildymas gali būti derinamas su kitomis sistemomis?

  Jeigu turite tokį poreikį, dujinio šildymo sistema gali būti nesudėtingai derinama su kitais šilumos šaltiniais.

Šią dujų sistemą sudaro:

Dujų balionų spinta (4-16). Cinkuota, apdažyta milteliniu būdu
Automatinis perjungėjas-reguliatorius GOK
Balionų sujungimo kolektoriai
Aukšto slėgio (30 barų) žarnos GOK
Ultragarsinis dujų skaitiklis
Dujų detektorius
Dujų uždarymo vožtuvas
Dujinis katilas

Mes jums siūlome:

Garantijas bei lankstumą
Patikimą aukštos kokybės vokiečių firmos GOK įrangą
Patikimą ir nepertraukiamą dujų tiekimą
Naujus, saugius, europinius dujų balionus su apsauginiu vožtuvu
Dujų balionų panaudą (balionus suteikiame nemokamai, kol dujos perkamos iš mūsų)
Propano (ne mažiau 95 %) dujas

Mes galime jums padėti:

Jeigu norite įsirengti dujinį šildymą
Jeigu turite įsirengę dujinį katilą, galime įrengti dujų spintą su visa įranga ir tiekti dujas
Jeigu jau turite įsirengę dujinį šildymą ir norite jį atsinaujinti (pakeisti žarnas, reduktorius)
Jeigu netenkina sąlygos jūsų dabartinio dujų tiekėjo, galime jums suteikti balionus ir tiekti dujas
© 2024 UAB "Dzūkijos dujos" | Sukūrė: onetime.lt