Apie DIRECT PRINS dujų įranga

DIRECT dujų įranga

Prins jau daugiau kaip 35 metus yra dujų įrangos vystymo pionieriai. Atsižvelgiant į transporto priemones – automobiliai, autobusai, sunkvežimiai, industrija ar laivai – mes galime pasiūlyti sprendimą beveik visiems variklių tipams ir technologijoms. Mes siūlome sprendimus naujausiems ir moderniausiems tiesioginio įpurškimo (DI) varikliams ir tai mus išskiria iš konkurentų.

Mes užtikriname, kad mūsų sistemos yra pažangiausios šioje srityje.

Prins VSI-DI dujų sistema yra specialiai sukurta automobilių varikliams su Direct (tiesioginio) tipo įpurškimu. Lyginant su konkurentais, Prins siūlo ypač didelį automobilių sąrašą į kuriuos galima montuoti dujų įrangą. Ši VSI-DI sistema naudoja ypač mažai benzino (iki 5 %) ir yra tinkama tiek senesniems, tiek patiems naujausiems automobiliams.

Šios sistemos privalumai:
Ypač pažangi programa
Specialiai sukurta tiesioginio (Direct – FSI, TSI, TFSI, Ecoboost...) įpurškimo varikliams
Aukščiausios kokybės komponentai
Maksimalus našumas, mažiausios išmetamųjų teršalų emisijos
Labai mažas benzino suvartojimas (iki 5 %)
Važiuojant dujomis, nėra pastebimo skirtumo lyginant su važiavimu benzinu
Gamintojo suprogramuotas kompiuteris pagal kiekvieną automobilį

Pagrindiniai VSI-DI įrangos komponentai atitinka tokius pačius standartus kaip ir automobilių originalios dalys (OEM) ir specialiai sukurti dujų sistemoms. Šie komponentai atitinka pačius griežčiausius reikalavimus ir sertifikavimo standartus. Pagrindiniai Prins VSI-DI įrangos komponentai: Dujų balionas; Elektroninis valdymo blokas (kompiuteris); Išmanus apšvietimo jutiklis; Elektroninis reduktorius (eVP-500); Filtras; Dujų purkštukai.
© 2024 UAB "Dzūkijos dujos" | Sukūrė: onetime.lt